Uncategorized

Miasto pełne chudzin

Dzisiaj po raz pierwszy poczułam, że w Paryżu trwa właśnie najważniejsze święto ogólnoświatowej mody. W agencji wszyscy zabiegani, zapracowani i zestresowani. Na ulicach pełno długonogich wieszaków, taszczących w torbach obowiązkowo: książkę ze zdjęciami, szpilki, butlę wody. Żadna z tych odzianych w czarne koszule i skórzane leginsy chudzin nie chodzi, ale biega – przemierza miasto sprintem. Najczęściej w wygodnych Nike’ach czy Reebok’ach. Ja niestety tego sezonu nie robię, tak zaplanowali odpowiedni ludzie w Women i muszę wierzyć, że chcieli jak najlepiej. Nie jestem więc tak morderczo zabiegana, tak koszmarnie zmęczona i okrutnie niewyspana. Chociaż nie będę ukrywać, że wolałabym sto razy bardziej pojawić się na wybiegu, nawet za cenę maksymalnego wysiłku fizycznego 😉 Póki co jednak nakierowuję wszystkie swoje siły w walkę z chorobą, która nie odpuszcza mi od tygodnia, a nawet z dnia na dzień pogłębia. Wczorajsze apogeum kaszlu i kataru praktycznie zwaliło mnie z nóg i dzisiaj postanowiłam ostatecznie rozprawić się z tym paskudnym przeziębieniem. Dostałam aż cztery castingi, zaplanowałam ważne spotkanie, ale jeśli zdrowie odmówi mi posłuszeństwa, to żadna praca i tak nie będzie miała sensu. Najważniejszym celem na dziś będzie kupno miodu, cytryny i czosnku, wygrzanie się wieczorem pod kołdrą i przyjęcie hektolitrów gorącej herbaty.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

13 komentarzy

 • Reply Magda Wrzesień 28, 2013 at 10:14 am

  Kuruj się kochana, wygrzewaj pod kocem, pij ciepłą herbatę :* Przyjdzie i Twój czas i wtedy będziesz lśnić na wybiegu! Ale zdrowie najważniejsze!

 • Reply Magdalena Wrzesień 28, 2013 at 10:47 am

  zjedz imbir! zrób sobie herbatę i pokrój do niej imbir. dodaj miód. wypij herbatę i zjedz ten pokrojony imbir. jesli go nie lubisz, będzie strasznie, ale naprawdę działa!

 • Reply Słonecznik Wrzesień 28, 2013 at 11:47 am

  Dużo zdrówka!

 • Reply Sandra Wrzesień 28, 2013 at 11:49 am

  Ale smacznie jesz!

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :*

 • Reply Grafica Wrzesień 28, 2013 at 2:29 pm

  Spodobał mi się tytuł tego postu. Ale przede wszystkim życzę Ci szybkiego i skutecznego powrotu do zdrowia. Nawet przez chwilę liczyłam, że jesteś w jakimś gronie organizatorów skoro nie możesz pojawić się na castingch i wybiegu, no ale jak już doszłam do momentu z chorobą to cóż. Zdrowiej. Na mnie zawsze działał jakiś gripex, fervex lub inna paść do rozpuszczania w wodzie i na gorąco 😉
  I ja chcę taką czekoladę.

 • Reply BogusiaM Wrzesień 28, 2013 at 3:19 pm

  Kuruj się:) Sudafed świetnie leczy z kataru:) mi pomogły 2 tabletki i mogłam dalej funkcjonować w pracy;)

 • Reply Dominik Więcek Photography Wrzesień 28, 2013 at 5:01 pm

  Nie daj się zwariować, zdrowie najważniejsze!

 • Reply Katarzyna eM Wrzesień 28, 2013 at 5:13 pm

  Życzę powrotu do zdrowia oczywiście szybkiego. Pozdrawiam i zapraszam do siebie http://greyeyesandgreatshoes.blogspot.com/ Obserwujemy???

 • Reply Angie Wrzesień 28, 2013 at 5:31 pm

  Paris, sweet Paris<3
  powrotu do zdrowia życzę!

 • Reply Karolina Antosik Wrzesień 28, 2013 at 9:45 pm

  zdrówka Ci życzę , powodzenia we wszystkich castingach i delektuj się Paryzem

 • Reply Sanma Wrzesień 29, 2013 at 8:44 am

  w zasadzie zastanawiam się z czego wynika szczupłość Francuzek? Bo myśląc "Francja" nasuwa mi się szupłość, choć może mam błędne wyobrażenie…

 • Reply Jey Wrzesień 29, 2013 at 9:27 am

  Szkoda, że Women zadecydowało, że nie pójdziesz w wybiegach. W sumie to dlaczego? I jak idą castingi? :)) Zdrówka życzę!

  • Reply martanovacka Wrzesień 29, 2013 at 9:41 am

   Sama chciałabym to wiedzieć, kochana… A castingi tak sobie, gdyż przychodzę na nie kaszląca i zasmarkana 🙁

  Leave a Reply