O MNIE

W wieku 16 lat rozpoczęłam współpracę z agencją New Age Models w Warszawie. Dzięki temu w ciągu czterech lat odwiedziłam Nowy Jork, Barcelonę, Mediolan, Londyn, Paryż, Tokio. Przerwałam karierę po maturze, by powrócić do świata mody na drugim roku studiów, podpisując umowę z AS Management. Po uzyskaniu dyplomu z japonistyki postanowiłam zrobić rok przerwy i skupić się na zagranicznych wyjazdach – w tym czasie po raz kolejny udało mi się odwiedzić Mediolan, Paryż i ukochane Tokio. Po roku przerwy na modeling wróciłam do studiowania, zmieniając miasto, uczelnię i kierunek. Skończyłam filologię włoską, jednocześnie pracując jako bookerka w krakowskim oddziale AS Management i pisząc felietony Wieszak na Wybiegu dla Miumag.pl.

Dlaczego blog o modelingu? Aby obalać mity, którymi obrosła praca modelki. Pokazać świat modelingu z perspektywy młodej, nieco zagubionej dziewczyny, a nie doświadczonej gwiazdy światowych wybiegów.

O czym jest dzisiejszy Wieszak na Wybiegu? O doświadczeniach z modelingu. O mojej miłości do ładnych słów i słonecznej Italii. O nauce wdzięczności, którą staram się praktykować od świtu do nocy. O podróżach – najczęściej do Włoch i ukochanej Bolonii. O moim wnikliwym obserwowaniu codzienności.

M.