Uncategorized

Eat, sleep, watch

Za mało snu, za dużo ciastek na śniadanie, zbyt wolno płynące godziny.

Wróciłam z imprezy w klubie Just Cavalli o 5 nad ranem, sprawdziłam facebooka, położyłam się spać. Trzy godziny później mój organizm postanowił wznowić działanie, choć baterie naładował na jakieś 10 procent mocy. Snuję się między górą a dołem, to podjadając ciastka wykładane rano dla modelek w hallu, to znowu chrupiąc crostini z parmezanem, zapijam wodą pulsujący wciąż w głowie alkohol i próbuję zmusić się do konstruktywnych działań, jednak najlepsze jest to, że wcale nie muszę. Nie wyściubiałam jeszcze nosa na zewnątrz, ale coś czuję, że Mediolan zalała kolejna fala gorąca, co tym bardziej nie zachęca mnie do wychodzenia dalej niż po wodę z Billi. 
Sprzątaczki przychodzą tutaj nawet w weekendy. Wparowują trzy naraz, z uśmiechem na twarzy i od razu witają mnie: „ciao, amore!”.  Może to spaczenie, a może dobre wychowanie, ale za każdym razem, kiedy słyszę, że kończą sprzątanie pokoju na przeciwko, odruchowo wkładam naczynia do zlewu, składam ubrania do szafy i pakuję wszystkie śmieci do worka. Staram się choć w minimalnym stopniu ułatwić im pracę i za każdym razem czuję wyrzuty sumienia, kiedy sama wcześniej po sobie nie pozmywam i cały mój ciasteczkowo-sałatkowy miks brudnych naczyń ląduje w rękach przemiłych sprzątaczek.
Plany na dzisiaj? Dokończyć drugi sezon Revenge, uzupełnić braki w lodówce i odespać ten trzygodzinny, poimprezowy żart mojego organizmu.

Jeszcze 10 dni. Zaczynam odliczanie. Nikt nigdy wcześniej nie odwiedził mnie podczas wyjazdu na zagraniczny kontrakt, tak bardzo już czekam na mojego amore.
Previous Post Next Post

You Might Also Like

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lola
9 lat temu

Też mam dziś ciężki dzień after.. 😉
Miłego mimo wszystko! 🙂

Heels Lover
9 lat temu

Odliczam w takim razie 10 dni razem z Tobą by było Ci raźniej 😀

Anja Michèle
9 lat temu

Powodzenia : ) Czas mija szybko jeśli tylko mu pozwolimy.

Aurora
9 lat temu

ja się czuję dokładnie tak samo, nadto nie umiem spać w ciągu dnia 😛

Angelika
9 lat temu

Strasznie lubię czytać Twojego bloga i pomyślałam, że wreszcie się odezwę. Fajnie dowiedzieć się jak modeling wygląda od kuchni i to jeszcze od osoby, która ładnie pisze 🙂

kate
9 lat temu

Wróciłam o 4 z openera, obudzilam się przed 8. Zawsze tak jest, nigdy nie odespie, to się nie zdarza 😀 swoją droga ja bardzo Cię chętnie odwiedze, jak tylko masz potrzebę towarzystwa dawaj znać, zwiedze trochę swiata 😉

martanovacka
9 lat temu
Reply to  kate

W takim razie serdecznie zapraszam do Milano! :*

MalinowaPanna
9 lat temu

To słodkie, że zwracasz uwagę na pracę sprzątaczki i ogarniasz swoje rzeczy! Zawsze to zaoszczędzi trochę czasu, a i o nas lepiej to świadczy 🙂 ściskam!