Codzienność

Ordinary love

13 grudnia 2013

Jestem ostatnio jeszcze bardziej sentymentalna, wzruszam się często, a najczęściej wzruszają mnie miejsca. Spaceruję po brudnych chodnikach Częstochowy i widzę wciąż odbite podeszwy starych butów. Przed oczami mam migawki roześmianych twarzy, w uszach wielkie hity, przy których tańczyliśmy. Przelotne znajomości, nieprzemyślane smsy, pijane piątki, leniwe niedziele.

Jeziorko-bajorko, przy którym biegaliśmy. We dwójkę motywacja wzrasta o 100%, a intensywne dyskusje nie przeszkadzały nam wcale w łapaniu zdyszanych oddechów. Obłęd. Pamiętam, jak byłam dumna, że po powrocie do domu, mimo burczącego brzucha, zjadłam tylko owoce. Zadzwoniłeś i śmialiśmy się z mojej pozornej mądrości, bo przecież było już późno, a owoce to cukry.

Wczoraj jeszcze Kraków, słoneczny, rozkoszny. To miasto od zawsze napełniało mnie poczuciem optymizmu, beztroską powolnością i błogim lenistwem. Dziękuję Wam wszystkim za kilka świetnych dni, za rozpustę kulturalną i kulinarny orgazm. Na obu sesjach odwaliliśmy kawał dobrej roboty, mam nadzieję, że każdy wyszedł z nich zadowolony. Ja jak zawsze po cichutku doceniam każde słowo, jak zwykle układam w głowie wesołe wspomnienia, a do Krakowa będę pewnie wracać coraz częściej.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hanna Marciniak
9 lat temu

oo zgadzam się Kraków piękne miasto i mimo, że przebywam tam kilka razy do roku to jest moim domem <3

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Gdzie zdobyłaś taki świetny zestaw podróżny? :))

Ojeeej, a ta czekoladowa kolekcja od yves rocher wygląda wspaniale. Mam nadzieję, że równie dobrze pachnie.

martanovacka
9 lat temu
Reply to  Anonimowy

Pachnie arcydobrze! A zestaw podróżny dopiero mam w planie nabyć 😉

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Gdzie wylatujesz w najbliższym czasie? 🙂

martanovacka
9 lat temu
Reply to  Anonimowy

Tokio.

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Czy to twarożek z piątnicy z siemieniem lnianym i dynia? bo to moje ulubione połączenie !

martanovacka
9 lat temu
Reply to  Anonimowy

Plus orzeszki sojowe i pestki słonecznika 😉

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Co radzisz 17-latce mającej do stracenia aż 12 cm w biodrach? może być coś bardziej radykalnego, to ma być na krótki okres 🙂

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

mam pyatnie , moze nie pasuje do tego postu ale akurat sobie przpomnialam . Czy modelce mozan palić papierosy? Bo wkoncu ma byc okazem zdrowia jednak czesto zauwzam modelki z papierosem w dłoni.

martanovacka
9 lat temu
Reply to  Anonimowy

Mimo, że są niezdrowe i bardzo niekorzystnie wpływają na stan cery, włosów, zębów, znakomita większość modelek pali papierosy.