Modeling

Spacer po Tokio: Shibuya & Yoyogi

Po śnieżnych zawiejach i porywistych wiatrach, pogoda w Tokio nareszcie zaczyna przypominać wiosenną – niebo zachwyca błękitem, słońce rozgrzewa wymarznięte buzie, a temperatura z każdym dniem skacze o słupek do góry. Kiedy nie zaczynam castingów zbyt wcześnie, rozkoszuję się ciepłem i wybieram na spacer. Dzisiaj zabieram Was w kolejną wycieczkę po słonecznym Tokio. Na początek jednak kilka zimowych zdjęć dla przypomnienia, jak paskudną pogodą przywitała mnie Japonia.

 
 

Shibuya
Park Yoyogi
Tablica informacyjna na przystanku autobusowym
Przerwa na lunch i pyszne takoyaki
Takoyaki ! Mniam
Wejście do budynku, w którym mieszkam
Previous Post Next Post

You Might Also Like

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Trawienny
8 lat temu

Jak dla mnie,to tam jest świetnie, teraz posiądź pełny, swobodny i nieograniczony wpływ na komunikację z ludźmi :]

Barbara
8 lat temu

Piękny park i śliczne dziewczyny na zdjęciu 😉 . Swoją drogą, nawet patrząc na ciasne uliczki między wieżowcami, ma się wrażenie przestrzeni.

Weronika F.
8 lat temu

Oglądam takie posty z wielką ciekawością, na prawdę. Zazdroszczę zwiedzania. :))

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Piękne zdjęcia 🙂

Angie
8 lat temu

Niesamowite miasto, choć jestem przekonana, że prędzej czy później zgubiłabym się tam; D

livesnapblog
8 lat temu

Cudna wycieczka po Tokio!

Lavender
8 lat temu

Piękne zdjęcia. Uwielbiam przeglądać takie posty.

Kana
8 lat temu

Ja bym pewnie się tam nie dogadała, ale Ty masz takie szczęście, że znasz japoński 🙂 do parku Yoyogi z chęcią bym się wybrała, lubię takie tereny zielone, leśne 🙂

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Widzę, że wiele się zmieniło odkąd ostatnio byłam w tych stronach 🙂 Tokio strasznie szybko się zmienia. Wystarczy rok, dwa, i nagle rozpoznawanie znajomych ulic na zdjęciach staje się nie lada wyzwaniem! Lubię Twoje wpisy, ciekawie jest zobaczyć, jak ktoś inny odbiera te same miejsca, ich klimat, kulturę mieszkańców. Osobiście uważam, że Tokio jest jednym z tych niewielu miejsc na ziemi, w których można jednocześnie zaginąć i się odnaleźć… Jestem ciekawa, czy to pulsujące życiem miasto wywołuje w Tobie poczucie samotności, czy wręcz odwrotnie? Wielokrotnie spotkałam się z opinią, że Tokio wydaje się być miejscem, w którym człowiek czuje się… Czytaj więcej »

martanovacka
8 lat temu
Reply to  Anonimowy

Zdecydowanie nie czuję się tutaj zagubiona 😉 Pewnie to po części kwestia trzech lat nauki języka oraz studiowania japońskiej kultury.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu
Reply to  Anonimowy

Ciekawe spostrzeżenie – być może właśnie w tym tkwi cała różnica – w zwykłym szoku kulturowym 🙂 Chociaż na to, czy ktoś czuje się w danym miejscu wyobcowany, czy też nie, składa się pewnie o wiele więcej innych czynników.
Jakkolwiek, fajnie jest przeczytać (chociaż w tym przypadku chyba raczej obejrzeć ;)) na blogu post skłaniający do podobnych refleksji. Oby takich więcej 🙂
Alex

wielokropka
8 lat temu

Oj, Japonia… Piękna jak zwykle 🙂