Dzisiejszy dzień uświadomił mi, że sesja wyzwala we mnie syndrom Perfekcyjnej Pani Domu. Polega on na robieniu rzeczy, które normalnie nie sprawiałyby mi przyjemności, a wręcz byłyby przykrym obowiązkiem. Perspektywa nauki zmienia jednak punkt widzenia i to, co wcześniej nieprzyjemne lub zbędne, wydaje się być nagle najlepszą formą rozrywki. A więc: posprzątałam, poodkurzałam całe mieszkanie, ugotowałam obiad, a nawet upiekłam ciasto. Poniżej cztery przepisy wypróbowane ostatnio pod wpływem syndromu Perfekcyjnej Pani Domu 😉
MAKARON SOMEN Z PALUSZKAMI KRABOWYMI
6-7 paluszków krabowych surimi
100 g makaronu japońskiego somen (klik)
dwie łyżki sezamu
świeża kolendra
szczypta kurkumy
sos sojowy (ciężko mi określić ilość, bo dodaję go zawsze bez opamiętania ;-p)
łyżka oleju
Makaron gotujemy wg przepisu na opakowaniu. Na patelni rozgrzewamy łyżkę oleju, wrzucamy makaron, pokrojone w małe kawałki surimi i chwilę podsmażamy. Dodajemy sos sojowy, kolendrę, kurkumę. Na talerzu posypujemy podprażonym na suchej patelni sezamem.
DESER OWSIANO-BANANOWY
2 łyżki płatków owsianych
odrobina mleka
mały jogurt naturalny
1/2 banana
stewia do smaku
1-2 łyżki pestek słonecznika
otręby granulowane truskawkowe (klik)
Płatki owsiane zalewamy mlekiem, czekamy, aż całkiem nasiąkną. Dodajemy jogurt naturalny, pokrojonego na kawałeczki banana, pestki słonecznika i stewię. Mieszamy wszystko, a na wierzch posypujemy otrębami. Ja wstawiłam na noc do lodówki i spałaszowałam następnego dnia.
BROWNIE BEZ CUKRU I MĄKI
puszka czerwonej fasoli
3 łyżeczki stewii
pół banana
5 łyżek dobrego, ciemnego kakao
3 łyżki ziaren słonecznika
2 łyżki jogurtu naturalnego (gęstego)
4 jajka
łyżeczka proszku do pieczenia
łyżka oleju
len mielony do wysypania foremki
Fasolę dokładnie odsączamy z zalewy i przepłukujemy kilka razy zimną wodą. Blendujemy z jajkami i bananem. Dodajemy słodzik, kakao, jogurt, proszek do pieczenia, olej i bardzo dokładnie mieszamy. Ciasto przekładamy do wysmarowanej delikatnie olejem i posypanej lnem mielonym (fantastycznie zastępuje bułkę tartą!) foremkę keksową (ja używam jednorazowej aluminiowej). Wkładamy do piekarnia nagrzanego na 150 stopni i pieczemy ok. 40-50 minut. Obowiązkowo podajemy z dżemem! U mnie domowy wiśniowy.







